V-pills Penis Büyütücü İl Tarım Bakanlıgından Onaylanmiş


Ereksiyona %100 KESİN Çözüm Hapı! Sıkı durun V-PILLS penisinizi kalıcı olarak 3 inç (7,62 cm) enine ve boyuna dengeli olarak büyütmeyi GARANTİ ediyor.

Cinsel sağlığınızda genel bir düzelme,
Yoğun olarak yaşanan gençlik ve güçlülük hissi,
Cinsel arzuyu arttırır,
Cinsel cazibeyi arttırır,
Cinsel birleşmede alınan hazzı arttırır,
Cinsel organlara kan dolaşımını arttırır,
Cinsel hormonların üretimini destekler,
Sinir sistemini düzenleyici etkisi vardır.


Penis ölçülerini arttırmak için doğal otlardan yapılmış özel bir formüldür. Seksüel Sağlığınızı sağlayacak ve ereksiyon probleminizi giderecek, dünyanın birçok bitkilerinden harmanlanmış özel bir formül içerir. Şimdiye kadar Sadece Amerika ve Avrupa'da kullanılan bu üründen hiç bir şikayet yada yan etki görülmemiştir. Bu inanılmaz bir garantidir. Şimdi Türkiye'de sadece Bizim sattığımız bu ürünle seks hayatınız mükemmel bir hale gelecek.

Eğer Penisinizi büyütmek ve bu konuda bir kaç hafta gibi kısa bir süre içerisinde sonuç almak istiyorsanız, bu belkide şimdiye kadar ziyaret ettiğiniz en önemli web sitesidir. Çünkü: Seçkin bilim adamları tarafından Albion Medical Laboratuarlarında geliştirilen V-PILLS kısa penis boyu, iktidarsızlık, erken boşalma gibi şikayetleri bulunan binlerce erkeğe kesin ve kalıcı bir çözüm oldu. V-PILLS piyasaya sunulmadan her türlü teste tabii tutulmuş, ve tıp çevrelerince kabul görmüş, onaylanmıstır. Etkisi 100% garantilidir. Albion Medical sizi bu etkiyi bizzat yaşayarak görmeye davet eder. Artık istediğiniz penis boyuna ve erkeklik gücüne ulaşmanız için büyük acılara katlanmanıza, büyük çabalar ve paralar harcamanıza gerek yok.

V-PILLS NASIL ÇALIŞIR ve PENİSİNİZİ TAM OLARAK NASIL BÜYÜTÜR ? Penisinizin içerisinde 'corpa cavernosa' adında süngerimsi doku vardır. Heyecanlandığınızda bu dokulara kan pompalanır ve ereksiyon meydana gelir. V-PILLS hapları bilim adamları tarafından bu dokuların kapasitesini arttırmak için geliştirilmiştir. Sonuç olarak bu dokulara daha çok kan pompalanır ve penisiniz enine ve boyuna büyür. Aynı zamanda ereksiyon da daha uzun sürer. Bunun için, Egzersiz gerekmez, Cerrahi müdahale gerekmez, Pompa gerekmez. Yapmanız gereken tek şey V-PILLS haplarını kullanmak. Bu kadar basit.

PENİSİNİZİ NE KADAR BÜYÜTEBİLİRSİNİZ ? Şimdi sıkı durun, V-PILLS Hapları ile Penisiniz tam tamına 3 inç (7,62 cm) uzayabilir ! Üstelik 100% garantili!

ORTALAMANIN ÜZERİNE ÇIKMAK İSTERMİSİNİZ ? Tibbi kayıtlara göre ortalama bir penis uzunluğu 6 inç'tir ( 17,5cm ). Bu değer ırka, yaşadığınız yere veya milliyetinize göre değişmez. Eğer bu ortalamanın üzerine - 3 inç (7,62cm) üzerine çıkmak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Üstelik tamamen güvenilir ve gizli bir biçimde. Unutmayın V-PILLS hapları sizin küçük sırrınız olarak kalabilir. Kimsenin bilmesine gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Küçük bir meblağ karşılığı istediğiniz BÜYÜK sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cinsel yaşamınıza gereken ehemmiyeti gösteriyorsanız, bu hapları kullanma konusunda tereddüte düşmemelisiniz.

İSTEDİĞİM SONUCA NE KADAR SÜREDE ULAŞABİLİRİM ? 1.Hafta - 4.Hafta: Bu süre içerisinde gözle görünür en önemli değişiklik, penisinizin genişlemesi ve daha uzun süren ereksiyon hali olacaktır. 4.Hafta - 8.Hafta: Artık penisinizin belirgin biçimde uzamaya başladığına tanık olacaksınız. Ereksiyon durumunda olmadığınız hallerde bile penisinizin daha kalın ve daha uzun bir şekilde aşağıya sarkması sizi gururlandıracaktır. Aynaya baktığınızda şaşıracaksınız. 9.Hafta ve sonrası: Artık penisiniz daha önce aklınıza dahi gelmeyecek şekilde uzamış ve genişlemiştir. Ereksiyon halinde deyim yerindeyse kaya gibi sert ve uzun bir penise sahipsiniz artık.

PARTNERİMİ TATMİN EDEBİLMEK İÇİN NE KADAR UZUN BİR PENİSE SAHİP OLMALIYIM ? 7 (17,5cm), 8 (20cm) ve hatta 9 inç (22,8cm) bir penis ile bir kadının en hassas bölgelerine ulaşabilir ve onun muhtemelen daha önce varlığından bile bihaber olduğu sinir uçlarını harekete geçirebilirsiniz. Buna ulaştığınız kalınlığı da eklediğinizde (bazı kadınlar kalınlığın onlar için her sşey olduğunu söyler) onu deyim yerindeyse tam olarak doldurur, daha önce hiç tatmadığı zevkleri yaşatırsınız. Artık siz de uzun ve kalın penisinizle cinsel birleşmeden daha fazla zevk alacaksınız. Bu noktaya ulaştıktan sonra ise asla bir daha geçmişi hatırlamak istemeyeceksiniz. Bu muhteşem bir şey.

TAM OLARAK NE GİBİ DEĞİŞİKLİKLER YAŞAYACAĞIM ? Ereksiyon halinde daha kalın, daha sert ve 3 inç (7.62cm) daha uzun bir penisiniz olacak. Ereksiyon halinde olmadığınız hallerde bile penisiniz daha uzun ve kalın olacak. İstediğiniz zaman sorunsuz sert ve uzun süreli ereksiyon haline geçeceksiniz. Cinsel yaşamınız üzerine tam bir hakimiyet kuracaksınız. Kontrol tamamen sizin elinizde olacak. Daha güçlü ve zevkli orgazmlar yaşayacaksınız. Erken boşalma sorununuz olmayacak. Kalıcı, güvenli ve acısız bir büyüme deneyimleyeceksiniz.

V-PILLS HAPLARININ DAHA BAŞKA NE FAYDALARI VAR ? Cinsel sağlığınızda genel bir düzelme Yoğun olarak yaşanan gençlik ve güçlülük hissi Cinsel arzuyu arttırır Cinsel cazibeyi arttırır Cinsel birleşmede alınan hazzı arttırır Cinsel organlara kan dolaşımını arttırır Cinsel hormonların üretimini destekler Sinir sistemini düzenleyici etkisi vardır.

KULLANIM Düzgün aralıklarla günde sadece 2 hap alınız.


HAPLARIN HERHANGI BİR YAN ETKİSİ VARMI ?
Hayır, V-PILLS hapları reçeteye tabii olmayan 100% güvenilir bitki karışımından oluşmaktadır.

V-PILLS NEDEN ŞURUP ŞEKLİNDE DEĞİL DE HAP BİÇİMİNDE ?
Çünkü ölçüyü tutturmak önemlidir. Ölçüsü sabit olan haplar bu yüzden tercih edilmiştir. Damla veya şurupta bu ölçüyü tutturmak mümkün olmayabiliyor.

V-PILLS'in İÇİNDE NELER VAR ? V-PILLS, penis boyutunu uzatan, ereksiyon süresini ve cinsel gücü arttıran, doğal otlar ve baharatların karışımı ile elde edilmiş bir formüldür. Bu formül penis içindeki süngerimsi dokunun hacmini arttırır.


merhaba arkadaşlar benim başimdan bir dert gecdi gitti eşimle ilişkiye girdigimde eşim tatmin olamıyordu eşim bana soylemiyordu penisimin kucuk oldugunu daha sonra birgun agzindan kacırdı penisin kucuk diye inanırmısınız oyle bir zoruma gittiki sonra internetden araşdirdim v-pills gold gordum ilk olmaz boyle birsey dedim ama şansımı denemeyi karar verdim bir kutu aldım 10 ile 15 gun sonra bir farklılık gordum eşimde fark etti gercekden etkisi varmiş geri kalan 2 kutuyu da aldım tam etkısını gördüm v-pills gold getiren firmadan gercekden allah razı olsun başimdan buyuk bir dertden kurtuldum teşekkür ederim herkezede tavsiye ederim ...

İl DiyarBakir : abuzer Bozduran Müsteri Yorumu 08 / 10 / 15 Eklenmişdir


 

 


V-PILLS gerçek bir "Mucize".V-PILLS ile tanışmadan önce yatak odasında ihtiyacım olan güvene sahip değildim. Ama sadece 10 haftalık kullanım sonrasında artık ereksiyon halinde penisim daha iri ve daha sert. Ve cinsel gücüm inanılmaz derecede arttı. İlk başta V-PILLS'in işe yarayacağı konusunda şüpheliydim. Ama şimdi sonuçları bizzat aynada görünce bu şüphe kendini güvene bıraktı. Teşekkür ederim.

İl istanbul : İnan Uzunbay Müsteri Yorumu 08 / 10 / 15 Eklenmişdir


 

 


İtiraf etmeliyim ki, V-PILLS hakkında ciddi kuşkularım vardı. Ama 8 haftalık bir kullanım sonucunda söyleyebileceğim tek bir şey var - Muhteşem!! Artık penisim umduğumdan ve tahmin edebileceğimden çok daha büyük ve kalın. Kadınlara karşı hep çekingen ve kendime güvensizdim. Ama artık "gerekli olan her şeye" sahip olduğum için, barda veya gece kulübünde istediğim kadına çekinmeden yaklaşabilirim. Sanki yeni bir erkeğim artık!

İl Yozgat : Bektaş Aydogdu Müsteri Yorumu

 

 


V-PILLS hakkında çeşitli magazinlerde ve web sayfalarında bilgi edinmiştim. Ama en yakın arkadaşım bana tavsiyede bulunana dek sipariş vermek aklıma bile gelmemişti. İlişikte V-PILLS'i kullanmaya başlamadan önce ve sonra çektiğim resimlerimi gönderiyorum. Penisim oldukça hızlı bir biçimde enine ve boyuna gelişti. V-PILLS beni o kadar mutlu etti ki, tüm arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum.... Teşekkürler.

İl bursa : Erdal Karabaş Müsteri Yorumu 07 / 10 / 15 Eklenmişdir


 

 


En çılgın hayallerimde bile penis geliştirmenin bu kadar kolay bir yolu olduğunu düşünemezdim. Daha henüz üçüncü kutum bitmeden penisim boyuna 1 inç ve enine ½ inç kadar büyüdü. Böyle bir etki elde edebileceğimi sanmıyordum, ama şimdi ürünü kullanmaya başladıktan sonra adeta büyülendim.
V-PILLS sayesinde hem ben memnunum hemde kız arkadaşım. "Teşekkür ederim".

İl izmir : Murat Yilmaz Müsteri Yorumu 06 / 10 / 15 Eklenmişdir


 

 


V-pills`i bundan 4 ay önce 3`lü önerilen paketini satın aldım ilk ay pek birşey gözlemleyemesemde 2 ay başlarında 3-4cm büyütme gerçekleşti Eşimde Suan Çok Mutluyuz
İl Kars : Ahmet Balkan Müsteri Yorumu
06 / 10 / 15 Eklenmişdir


 

 


Geçirdiğim bir kısırlaştırma ameliyatı sonucu artık cinsel hayatım olması gerektiği gibi değildi. Artık ne cinsel isteğim, nede seks esnasındaki sertleşmem eskisi gibi değildi. V-PILLS'i denemeye başlayalı henüz bir kaç gün olduğunda bu şikayetlerimde önemli bir azalma olduğunu şaşırarak gördüm.
Sadece 9 hafta sonra hem ben hemde kız arkadaşım penisimde olan ciddi gelişmeyi hayranlıkla izledik. Artık kendimi tekrar 18 yaşında gibi hissediyorum, ve benim gibi 47 yaşında biri için bu tek kelimeyle "MUHTEŞEM" bir duygu! V-PILLS beni o kadar etkiledi ki, hiç durmaksızın tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Kız arkadaşım her gün size ( ve bana...) teşekkür ediyor!...

İl Antalya : Akif Şahih Müsteri Yorumu 05 / 10 / 15 Eklenmişdir


 

 


Ben evli bir adamım, ve V-PILLS'i kullanmaya başladığımdan beri kendimi tekrar yeni evlenmiş gibi hissediyorum. Önceden eşimle haftada bir veya iki sefer seks yaparken artık bu günaşırı olmaya başladı. Hatta gün içinde defalarca. Ne eşim bana doyabiliyor, nede ben ona. Penisimin irileşmesi eşimi adeta büyüledi.V-PILLS benim hayatımı değiştirdi, ve evliliğimdeki o güzel tadın kaybolmamasında büyük katkısı oldu. Teşekkür ederim! ...
İl Çorum : Yaşar Bostanci Müsteri Yorumu 05 / 10 / 15 Eklenmişdir


 

 


Penis büyütme hapları hakkında daha önce bir çok şey duymuştum, fakat niye yalan söyliyeyim, bunların bir etkisi olabileceğine inanmıyordum. 4 hafta önce bir arkadaşım bana "Gerçekten İşe Yarıyor" deyip sipariş vermemi söylediğinde kendi kendime "Neden olmasın ? Denemekle ne kaybedebilirim ki?" diye düşünerek ilk siparişimi verdim. Şimdi görüyorum ki gerçekten işe yarıyormuş. Kullanmaya başlayalı henüz 9 hafta oldu ve penisim boyuna 1½" ve enine ½" gelişti. Bunun yanısıra artık penisim ereksiyon halinde deyim yerindeyse kaya gibi sert. Sevgilim V-PILLS'in yarattığı bu sonuca adeta bayıldı. Seks hayatım artık daha renkli ve kendime güvenim ise oldukça arttı. V-PILLS gerçekten büyüleyici ve etkili bir ürün.
İl Karabük : Selim Eraslan Müsteri Yorumu 05 / 10 / 15 EklenmişdirHüseyin ColakAldığın Ürün : V-Pills

Merhaba gecenlerde kiz arkadaşimla ilişkiye girdim kiz arkadaşim gulmeye basladı sordum nie gülüyorsun penisin cok kucuk diye sonra v-pills gold kullandım ilk ay etkisini göstermeye basladi gercekden kullanmaya devam ediyorum sizlere bilgi verecegim

Kasım KarabukAldığın Ürün : V-pills

Bu üründen daha iyisine rastlamadım desem doğrudur ,alıp almamakda kararsızdım ancak boşa geçen süre için şimdi kendime çok kızıyorum Cok Ama Cok teşekkürler V-pills

# # #

viagra bayan azdirici v-pills gold geciktirici sprey

Sık yaşanan arama hataları vpılls viplis v-pillsi viblis v-bills v-pils vpils v-pılls gibi yapılan aramalarda doğru sonucu verecek olan anahtar kelime

Haberler Haberler Haberler